Praca fotomodelki,modelki,hostessy,tancerki,kelnerki.Warszawa,Włochy

» Strona główna
» Fotomodelki [236]
» Ogłoszenia [2]
» Kontakt
» Regulamin

Zaloguj się
Rejestracja

Pokaż profil fotomodelki (Artystyczna)
Pokaż wszystkie

Pokaż profil fotomodelki (Wiolcia88)
Pokaż wszystkie

AKTUALNOŚCI

Praca za granicą dla hostess z Polski
(Dodano: 12.09.2008 r. godz. 14:04)
W tym momencie możemy zaproponować atrakcyjną pracę na stanowisku hostessy we Włoszech w miastach regionu Emilia Romagnia (wynagrodzenie od 70 do 120 euro dziennie). Jest to praca związana wyłącznie z hostessingiem, kontrakt obowiązuję minimum miesiąc czasu z możliwością jego przedłużenia.

Praca ta polega na tworzeniu image lokalu, sprawnej i skutecznej prezentacji w granicach rozsądku i przywoitości do kupna prezentowanego asortymentu. Oferowana przez nas praca we Włoszech wiąże się tylko i wyłącznie z zabawą, konwersacją, tworzeniem przyjemnej i sympatycznej atmosfery w lokalu aby zwiększyć sprzedaż, frekwencję i zainteresowanie z zewnątrz danym lokalem. Wymagania: wiek od 18 do 35 lat, reprezentatywność, komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji interpersonalnych. Milewidziana znajomość miejscowej mentalności i stylu życia oraz znajomość podstaw angielskiego lub/i włoskiego, a także innych języków. Gwarantujemy: atrakcyjne zarobki, mieszkanie z pełnym wyposażeniem (jedzenie we własnym zakresie), co dzienny dojazd do pracy, bezpieczeństwo i ochrona w lokalu, pracę w warunkach spełniających wymogi prawa państwa, w którym jest zapewniona (umowa, ubezpieczenie itp.), całodobowa opieka rezydenta polskojęzycznego. Ewentualne pokrycie kosztów przejazdu (tylko w nielicznych przypadkach). Kwestie wypłat uzgadniane są indywidualne z zainteresowanymi osobami lub firmami.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą z naszą agencją prosimy o kontakt.

«- nowsza wiadomość

Pokaż profil fotomodelki (milagros)
Toforum.pl - cenne rady dla dziewczyn
praca.duno.pl
www.kredyciak.pl


RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.

Praca za granicą nie tylko dla dziewczyn, modelek i hostess. Legalna praca we Włoszech, w Niemczech oraz innych krajach na Zachodzie.
© aBajt